...

Bezmialem Vakıf Üniversitesi 6. Ulusal Tıp Öğrenci Kongresi Aktif Katılımcı Başvuru Formu

Herkese merhabalar! Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Kongre Ekibi olarak 5-6-7 Mayıs 2023 tarihlerinde gerçekleştireceğimiz "Multidisipliner Yaklaşımla Onkoloji" konulu 6. Ulusal Tıp Öğrenci Kongremizin aktif katılımcı başvurularını açmış olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.
Bu yıl birbirinden değerli hocalarımızın katılımıyla onkolojiye dair birçok çalışma alanı hakkında bilgi sahibi olma fırsatı yakalayacağız. Bilimsel programın yanı sıra atölyelerimiz ve sosyal programımız da sizleri bekliyor olacak. Tüm bunların yanı sıra kongremizde sizlerin katkılarıyla gerçekleşecek öğrenci sözlü bildirileri de yer alacaktır. Kongremize aktif katılımcı olarak sözlü sunumlarınızla katılabilir, kongremizin bir parçası olabilirsiniz.
Forma yükleyeceğiniz bildiri özetleri önceden belirlenmiş jüri heyeti tarafından değerlendirilmeye alınacak, kabul edilen bildiriler kongremizde yerini alacaktır. Sizleri de aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz.
Aktif Katılım başvurusu formu 9 Nisan 2023 Pazar günü 23.59'a kadar doldurmayı unutmayınız. Sizleri aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz!

Sevgilerimizle,
Bezmialem Vakıf Üniversitesi 6. Ulusal Tıp Öğrenci Kongresi Bilimsel Program Ekibi ve Yönetim Kurulu,